RL2512FK-070R027L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL2512FK-070R027L
JLCPCB Part #
C876450
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 27mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS