RL1210JR-070R022L
MFR.Part #
RL1210JR-070R022L
JLCPCB Part #
C860025
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS