RL1210FR-070R825L
MFR.Part #
RL1210FR-070R825L
JLCPCB Part #
C860019
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS