RL1206FR-070R025L
MFR.Part #
RL1206FR-070R025L
JLCPCB Part #
C326782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 25mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS