RL0805FR-7W0R056L
MFR.Part #
RL0805FR-7W0R056L
JLCPCB Part #
C859793
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS