RL0805FR-7W0R043L
MFR.Part #
RL0805FR-7W0R043L
JLCPCB Part #
C5874874
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS