RE1206FRE07825KL
MFR.Part #
RE1206FRE07825KL
JLCPCB Part #
C4022869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS