RE1206FRE0756K2L
MFR.Part #
RE1206FRE0756K2L
JLCPCB Part #
C4299119
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS