RE1206FRE0753R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206FRE0753R6L
JLCPCB Part #
C4215289
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS