RE1206FRE0735R7L
MFR.Part #
RE1206FRE0735R7L
JLCPCB Part #
C4071169
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS