RE1206FRE07174KL
MFR.Part #
RE1206FRE07174KL
JLCPCB Part #
C4115352
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS