RE1206DRE0795R3L
MFR.Part #
RE1206DRE0795R3L
JLCPCB Part #
C4283964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS