RE1206DRE078K06L
MFR.Part #
RE1206DRE078K06L
JLCPCB Part #
C4028968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS