RE1206DRE076K81L
MFR.Part #
RE1206DRE076K81L
JLCPCB Part #
C4006895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS