RE1206DRE076K65L
MFR.Part #
RE1206DRE076K65L
JLCPCB Part #
C4083955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS