RE1206DRE07634RL
MFR.Part #
RE1206DRE07634RL
JLCPCB Part #
C4238960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS