RE1206DRE0760K4L
MFR.Part #
RE1206DRE0760K4L
JLCPCB Part #
C4133796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS