RE1206DRE075K49L
MFR.Part #
RE1206DRE075K49L
JLCPCB Part #
C4338593
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS