RE1206DRE07560KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206DRE07560KL
JLCPCB Part #
C4275987
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS