RE1206DRE07523KL
MFR.Part #
RE1206DRE07523KL
JLCPCB Part #
C4301173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS