RE1206DRE074K7L
MFR.Part #
RE1206DRE074K7L
JLCPCB Part #
C4226920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS