RE1206DRE0747K5L
MFR.Part #
RE1206DRE0747K5L
JLCPCB Part #
C4081193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS