RE1206DRE0743K2L
MFR.Part #
RE1206DRE0743K2L
JLCPCB Part #
C3953345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS