RE1206DRE07412RL
MFR.Part #
RE1206DRE07412RL
JLCPCB Part #
C3949842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS