RE1206DRE073K6L
MFR.Part #
RE1206DRE073K6L
JLCPCB Part #
C4274434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS