RE1206DRE0739R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206DRE0739R2L
JLCPCB Part #
C4230646
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS