RE1206DRE07332KL
MFR.Part #
RE1206DRE07332KL
JLCPCB Part #
C4207266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS