RE1206DRE072K87L
MFR.Part #
RE1206DRE072K87L
JLCPCB Part #
C4118861
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS