RE1206DRE072K55L
MFR.Part #
RE1206DRE072K55L
JLCPCB Part #
C4100895
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS