RE1206DRE072K2L
MFR.Part #
RE1206DRE072K2L
JLCPCB Part #
C4333118
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS