RE1206DRE0726R7L
MFR.Part #
RE1206DRE0726R7L
JLCPCB Part #
C4234263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS