RE1206DRE07243RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206DRE07243RL
JLCPCB Part #
C4123267
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS