RE1206DRE07240KL
MFR.Part #
RE1206DRE07240KL
JLCPCB Part #
C4327479
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS