RE1206DRE071K02L
MFR.Part #
RE1206DRE071K02L
JLCPCB Part #
C4129174
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS