RE1206DRE07150RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206DRE07150RL
JLCPCB Part #
C4159292
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS