RE1206DRE0714RL
MFR.Part #
RE1206DRE0714RL
JLCPCB Part #
C4338200
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS