RE1206DRE0710K5L
MFR.Part #
RE1206DRE0710K5L
JLCPCB Part #
C3998633
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS