RE1206BRE074K3L
MFR.Part #
RE1206BRE074K3L
JLCPCB Part #
C5721490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS