RE1206BRE0730RL
MFR.Part #
RE1206BRE0730RL
JLCPCB Part #
C6758404
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS