RE1206BRE072K7L
MFR.Part #
RE1206BRE072K7L
JLCPCB Part #
C6171890
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS