RE0805FRE07910RL
MFR.Part #
RE0805FRE07910RL
JLCPCB Part #
C6966266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS