RE0805FRE078K25L
MFR.Part #
RE0805FRE078K25L
JLCPCB Part #
C859720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS