RE0805FRE0784K5L
MFR.Part #
RE0805FRE0784K5L
JLCPCB Part #
C6379389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS