RE0805FRE0775KL
MFR.Part #
RE0805FRE0775KL
JLCPCB Part #
C6264691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS