RE0805FRE07715RL
MFR.Part #
RE0805FRE07715RL
JLCPCB Part #
C5864446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS