RE0805FRE076K65L
MFR.Part #
RE0805FRE076K65L
JLCPCB Part #
C6379385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS