RE0805FRE07649RL
MFR.Part #
RE0805FRE07649RL
JLCPCB Part #
C6758388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS