RE0805FRE0759KL
MFR.Part #
RE0805FRE0759KL
JLCPCB Part #
C6171879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS