RE0805FRE0754K9L
MFR.Part #
RE0805FRE0754K9L
JLCPCB Part #
C6966252
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS