RE0805FRE074K87L
MFR.Part #
RE0805FRE074K87L
JLCPCB Part #
C6171876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS